skládací kontejner
Bydlení­ je hra Chata a chalupa Z garáže Zahrada

Multifunkční kontejnery dobře využijete v exteriéru

Už zase dumáte, kam dáte nové auto, jízdní kolo, motocykl a nářadí? A kam uskladníte dětský zahradní domek, sportovní náčiní a jiné sezónní důležitosti? Ano, věci stále přibývají a prostor ubývá, ale vždy lze najít dobré řešení.

Jak chytře získat zastřešení

A je to tady! Přístřešek na auto už potřebujete jako sůl. Snad něco postavit, ale jak dlouho to potrvá a půjde to vůbec bez povolení? Zkuste skládací kontejner, protože ten se snadno smontuje a ubyde vám přemýšlení o nejvhodnějších stavebních pracích. Jakmile se vám přestane líbit, anebo prodáte své vozidlo, jednoduše ho zase rozložíte. Ke kontejneru lze pořídit i další vybavení. Jde například o nájezdovou rampu pro lepší vjezd, boční dveře k pohodlnějšímu vstupu do auta, dřevěnou podlahu, ventilační mřížky a mnohé další. Plechový kontejner uvítáte také pro kolo po každém vašem cyklistickém výletu, pro motorku, ale i nejrůznější sportovní potřeby.

Široké využití kontejnerů

Napadlo vás zastřešit vaše objemné nádoby na odpad? Přístřešek na popelnice umístíte před bytový dům nebo rodinný domek. Stačí znát počet popelnic a jejich velikosti, abyste věděli, jaký konkrétní typ zvolit. U varianty bez dveří se k nim lépe dostanete, ale když je chcete zamknout, vyberte si dveře. Do každého modelu lze pořídit různé regálové systémy, abyste skladovací prostory využívali na maximum. Jestliže položíte vedle sebe alespoň dva kusy, potom lze nechat vyztužit střechu či ji opatřit průsvitným pruhem. Ani okna nejsou problémem – na zadní nebo boční stěně.

Na webových stránkách firmy www.kovobel.cz si můžete prohlédnout fotky z použití v praxi. Uvidíte, jedná se o jednoduché a zároveň elegantní řešení. Myslíte si, že montáž nezvládnete, ať už z jakýchkoliv důvodů? Kovobel je pro montáž skladovacích kontejnerů ideální volbou, dlouholetá praxe a dosavadní zákazníci mluví za vše.