Komerční informace

Kvalitní okna a dveře v truhlářství Švagr

Je tomu už asi měsíc co jsem zjistil, že naše naše stará okna poměrně dost podfukují a že bude vhodná rekonstrukce. Šlo nám nejen o to, aby okna dobře izolovala, ale i to aby pěkně vypadala, jelikož zasadit do našeho domku s krásnou novou fasádou nevhodná okna by byla hloupost. Spolehlivého člověka, který by okna zasadil nebyl problém sehnat, ovšem sehnat nějaké pěkné a kvalitní dřevěná okna bylo už horší, jsem totiž v těchto věcech velmi opatrný. Nakonec pro přezkoumání hned několika nabídek jsem se rozhodl pro truhlářství Švagr. Menší firma ovšem s velmi solidním přístupem a ochotna poskytnout velmi zajímavou cenovou nabídku. Od začátku se mi firma zamlouvala a to i fotkami jejich produktů na kterých jsem poznal pár domů z okolí, bylo vidět že firma má ke své práci zodpovědný přístup.

Nicméně jsem si vzal kontakt na truhlářství Švagr a šel dále, nicméně v okolí jsem nenašel nic co by se mi zamlouvalo více. Nakonec jsem se rozhodl pro tuto firmu, neměl jsem se ani čeho obávat, firma nabízí dlouhé záruky a nabízené produkty jsou atestovány. Po prozkoumání stránek se mi ovšem zalíbili i kvalitní dřevěné dveře. Díval jsem po fotogalerii a fotky vyrobených produktů se mi velmi zamlouvaly. Poté co jsem se ještě poradil s rodinou, jsme se rozhodli přikoupit ještě dveře. Celkem dvoje dřevěné dveře a několik kompletních oken jsme měli vybráno a mohli jsme se domluvit na termínu dodání.

Cena byla přijatelná, tudíž jsem jen netrpělivě čekal, až zboží dorazí, abych mohl ohodnotit práci podniku. Po nějaké době zboží dorazilo, pěkně zabalené a samozřejmě nijak nepoškozené. Začali jsme okna i dveře montovat a zjistili jsme, že tento obchod se skutečně povedl. Firma mi poskytla záruku a to i včetně 36ti měsíční na povrchové úpravy a já byl spokojen s krásnými novými okny, ale i dveřmi které krásně zapadaly do našeho domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.