povlečení
Bytový textil

Bytový textil pro hřejivou atmosféru domova

Ať už bydlíte v luxusním domě, máte svůj byt anebo počítáte každý centimetr, domov dělají detaily a drobnosti, jimiž se obklopujete. A každý z nás chce přece bydlet podle svých představ, bez kompromisů a zbytečností, jež nám ztěžují život. A stejné je to s dekoracemi, ozdobami a bytovými doplňky. Vsaďte na praktický textil, neotřelé vzory a kombinace barev a dodejte svému domovu zcela nový, unikátní nádech smyslnosti a přívětivosti. Uvidíte, že když vyměníte starý, plstěný polštář za moderní, ozdobný polštářek, hned bude váš obývací pokoj působit veseleji.

Začněte u podlah

Podlahová krytina je důležitá, aby byly pokoje pochozí a příjemné při bosé chůzi. Levné koberce jsou skvělou příležitostí dodat pokojům svěží nádech. V nabídce seženete kusové koberce i metrážní provedení a stejně tak ozdobné koberce vhodné pro oživení velkých podlahových ploch. Výrobce myslí na každý detail, proto představují též koberce v provedení umělé trávy, jimiž oživíte terasu či verandu, a také rohože a speciální předložky pro čištění bot. Také bytový textil dokáže oživit starší nábytek a zkrášlit malou místnost. Stačí vsadit na vzdušné záclony, na stůl položit nový ubrus anebo barevně sladit kuchyňské utěrky, chňapky a zástěru na vaření. V detailu je obrovská síla, jen to zkuste!

Místo, kde se bude parádně usínat

Postel patří k zónám, kde trávíme pravidelně dost času a kde se chceme cítit maximálně dobře. Levné povlečení vám umožňuje sladit ložnici, vytvořit hravou atmosféru v dětském pokoji a překvapit hosty příjemnými materiály na spaní. Povlečení v mnoha barevných variantách a materiálových provedeních vás bude provázet po celou noc. Při výběru volte takové, jež je dobře savé, snadno se pere, nemusí se třeba žehlit a hlavně se přizpůsobí vašim potřebám. V tomto ohledu je parádní krep či satén. Působí totiž luxusním dojmem, v létě chladí a v zimě vám pod ním rozhodně nebude zima.