Komerční informace

Žaluzie a rolety jsou pěkným bytovým doplňkem

Žaluzie a rolety nejen chrání před sluncem, zároveň můžou být velmi pěknou dekorací do našeho bytu. Žaluzie a rolety plní svůj účel hlavně v letních měsících, kdy častěji svítí slunce. Určitě jsou potřebné i tehdy, kdy se venku setmí, my v bytě rozvítíme a chceme být chráněni před očima kolemjdoucích, kteří zrovna kolem našeho bytu procházejí.

Specialistou na interiérovou a exteriérovou zastíňovací techniku je společnost Pavap s.r.o. Nabízí žaluzie, rolety, folie na okna, markýzy, garážová vrata a zajišťuje i výrobu, servis a montáž produktů. Nabízí také servisní úkony, např. čištění vertikálních žaluzií. Výhodou je, že pracovníci žaluzie svěsí a odvezou. Po očištění a vysušení lamel je impregnují, přivezou zpět a namontují.

Žaluzie mohou být klasické horizontální a vertikální. Rovněž je možné vyrobit a namontovat látkové žaluzie. Látkové skládané žaluzie jsou vyráběny přesně na míru. Existuje celá řada materiálů a látek, takže můžeme tyto žaluzie sladit s nábytkem a barvami v našem bytě. Skládané látkové žaluzie se hodí do všech neobvyklých tvarů oken a prostorů, které je potřeba zastínit.Výhodou je, že mohou být vybavené elektrickým ovládáním, proto jsou ideální do těžko přístupných míst.

Velmi pěkně vypadají také rolety, které se vyrábějí jako předokenní nebo interiérové. Předokenní rolety dokonale zastíní interiér a zároveň chrání okna před nepříznivými vlivy počasí. Existuje rovněž bezpečnostní varianta, která zabraňuje vloupání do domu. U interiérových nebo-li textilních rolet určitě oceníme to, že se skvěle hodí do našeho bytu a tento interiér velmi pěkně oživí. Nabízí se v mnoha barevných variantách.

Společnost Pavap s.r.o. nabízí služby a produkty v oblasti zastiňovací techniky již od roku 1992. Poskytuje výrobu, prodej, záruční a pozáruční servis a montáže produktů. Na většinu produktů je záruka 5 let. Výhodou je, že společnost dodává produkty velice rychle, zpravidla do 72 hodin od objednání. Poskytuje konzultační činnost u zákazníka zdarma a výrazné slevy pro stálé zákazníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.