rychlý internet
Náš tip

Rychlý internet a internetová televize za hubičku? Víme od koho!

Platíte za internet a televizi zvlášť? Nemusíte! Obojí můžete mít od jednoho dodavatele. Za velmi výhodných podmínek!

Bez rychlého internetu se dnes neobejde téměř žádná domácnost. Nároky na rychlost se naopak v domácnostech zvyšují. Připojeni musí být dospělí i děti.

Požadavky na rychlost se zvyšují

Požadavky na rychlost internetu navyšují dospělí na home officech i děti, jichž se, aniž bychom chtěli věšet čerta na zeď, může týkat povinná distanční výuka. Ani ta se bez internetu neobejde. Pominout však nesmíme ani sledování internetové televize a hraní počítačových her. I tyto aktivity jsou na rychlém internetu bytostně závislé.

Máme pro vás dodavatele

Není tedy otázkou, zda pomalý či rychlý internet (odpověď je jasná), ale spíše od koho. Naším doporučením je společnost Nej.cz, váš potenciální poskytovatel nejenom opravdu rychlého internetu, ale i internetové televize a mobilního a telefonického připojení. Za velmi slušné ceny nutno podotknout.

Internet a televize za 520 Kč měsíčně? Ano, je to možné!

Co byste řekli internetovému připojení s rychlostí 1000 Mb/s? Po kvalitní optické síti? A k tomu internetové televizi se 150 televizními kanály v té nejvyšší možné kvalitě? Ceny v závislosti na zvoleném balíčku začínají na necelých 520 korunách měsíčně! Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál!

Otestujte svou lokalitu

Zajímá vás, zda tato lákavá nabídka se týká právě vaší lokality? To zjistíte během několika vteřin. Otevřete hlavní stránku společnosti (https://www.nej.cz/), na pohyblivé liště zhruba polovině stránky klikněte na políčko internet a hned poté na políčko vybrat lokalitu. A v seznamu, jenž se před vámi zobrazí, vyberte tu svou. Nebo ji do tamního vyhledávače zadejte. Je v něm ta vaše? Pokud ano, tak neváhejte. S nižšími cenami se u konkurence hned tak nesetkáte.