Koupelna Stavíme - rekonstruujeme

Rohové vany mají své výhody

Plánujete předělat koupelnu a dohadujete se, jestli je lepší vana nebo sprchový kout? Potrpíte si na koupání a rádi si poležíte v teplé vodě? Přesvědčíme vás, že to pravé přímo pro vás může být rohová vana. Je to prostorově úsporná varianta a dodá každé koupelně nádech luxusu.

Jestliže koupi rohové vany zvažujete a partner nebo partnerka je proti, máme pro vás jasné argumenty, díky kterým půjdete vanu vybírat nejspíš ještě dnes.

Nezabírá tolik místa

Nezáleží na tom, jestli máte malou nebo velkou koupelnu, jde spíš o uspořádání věcí. Je třeba vše efektně srovnat tak, aby bylo místa co nejvíc, a rohová vana k tomu rozhodně pomůže. Zabere roh, kam by se stejně jinak nic nevešlo, a zbytek prostoru je možné využít.

Mnoho provedení

Rohové vany mají společné jen to, že pasují do rohu místnosti, jinak je každá úplně jiná. Nejlépe to uvidíte na vlastní oči – velký výběr má obchod m-k.cz. Jedna má vyvýšené sedátko, druhá je asymetrická. Jedna je levá, druhá pravá. Jedna hranatá, druhá spíš do kulata.

Posedíte si

Nikde jinde si tolik neodpočnete jako v rohové vaně. Nabídne skoro takový luxus jako perličková lázeň ve wellness hotelu, přemění každou obyčejnou koupelnu v elegantní lázně.

Koupání ve dvou

Rohové vany jsou nejen pohodlnější, ale obvykle také větší. Z toho důvodu jsou ideální pro romantické koupele ve dvou a taky pro společné koupání dětí.

Dá se zkombinovat se sprchou

Kdyby to přece jen nevyšlo a každý doma toužil po něčem jiném, na rohovou vanu se dá přidělat sprchová zástěna. Ta se zatáhne kdykoliv, když se půjde někdo sprchovat a máte 2 v 1. Celá rodina je spokojená.

Velký výběr nejen rohových van, ale také koupelnového nábytku a sanitární keramiky má e-shop m-k.cz. Přímo na webu je možné zhlédnout inspirativní fotky, jak zařídit koupelnu a jak efektivně využít malý prostor. Rohové vany se v menších koupelnách objevují velmi často.