Životní­ styl

Profesionální klimatizační jednotka Daikin

Prahnete-li v interiéru po čistém a chladivém vzduchu, vyvarujte se nákupu neznámých a dlouhodobě neprověřených zařízení. Vydejte se cestou kvality, originality a letitých zkušeností. Ty vám nabízí výrobce Daikin, jehož klimatizace dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Hledáte-li adekvátní řešení do rodinných nebo komerčních prostor, bude to model Daikin Emura, od něhož lze očekávat propracovaný vzhled, spoustu přínosných funkcí a nízké provozní náklady. Pojďme si o tomto typu sdělit něco konkrétního…

Daikin Emura a její inovativní funkce

Na začátku je třeba zmínit úspěchy produktu, který získal ocenění Reddot design award 2014, což vypovídá o elegantním a nezaměnitelném vzhledu klimatizační jednotky. Pod oku lahodícím krytem tepe nejmodernější a dlouhodobě vyvíjená technologie s hromadou předností.

· Zajištění čistého vzduchu

· Tichý provoz

· Dálkové ovládání

· 3D průchod vzduchu

To je jen malá ochutnávka toho, čeho je klimatizační jednotka Daikin Emura schopna.

Režimy pro komfortní žití

Inovativní funkce klimatizace Daikin předčí jakékoliv konkurenční výrobky. Zvolit lze jeden ze tří praktických režimů – komfortní režim, noční režim a inteligentní režim. S pomocí nich budete šetřit energii ve své nepřítomnosti a v případě potřeby docílíte velice příjemného zchlazení těla.

Klimatizační jednotka Daikin Emura si vás získá pro svoji snadnou ovladatelnost a možnost řízení prostřednictvím mobilního telefonu. Produkt vyráběný v České republice, u něhož je dbáno na bezkonkurenční kvalitu a dlouhou životnost.

Zajistěte si čistý vzduch ve své domácnosti. Dejte přednost moderní eleganci, stylu a vynikajícím technickým předpokladům. Odlište se od běžného standardu a vyžadujte něco více, co přináší Daikin Emara. Klimatizace zhotovená ve dvou barevných variantách – bílá a antracitová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.