Náš tip

Potřebujete do svého domu či bytu kvalitní žaluzie?

Žaluzie jsou dnes velice důležitou součástí oken. Skrze ně totiž nepronikají sluneční paprsky a poskytují nám dostatek soukromí, zvláště, když se venku setmí. Nejen žaluzie, ale i rolety a jiné okenní zástěny mohou plnit tyto funkce. Kromě ochrany mohou tyto produkty také tvořit významnou a originální dekoraci vašeho bytu.

Jestliže sháníte okenní žaluzie, určitě vás napadne, že se jich nabízí spoustu. Je tomu tak. Nabídka žaluzií, rolet a jiné stínící techniky je opravdu široká. Bez kvalitní zástiné techniky se dnes v podstatě neobejdete, pokud máte okna situována na jižní a západní stranu, stejně tak, pokud bydlíte v podkrovním bytě. Zde se k vám totiž sluníčko dostane nejvíce a zvláště v letním období oceníte právě zastínění, které žaluzie apod. nabízejí.

Klasiku okenních zástěn tvoří bezpochyby žaluzie. V našich domásnotech jsou velice oblíbené. Mohou být interiérové a exteriérové. Jejich velkou výhodou je to, že je lze velice snadno ovládat a regulovat intenzitu světla a v podstatě také tepla. Žaluzie dnes pořídíte v mnoho zajímavých dekorech, materiálech, provedeních. Mohou být svislé a vodorovné. Co se týče materiálu, perfektně vypadají např. látkové žaluzie, které mohou tvořit zajímavý dekorační prvek vašeho bytu. Praktické jsou žaluzie plastové nebo dřevěné. Vybrat si můžete žaluzie do plastových oken, které jsou vyrobeny z kvalitní slitiny hliníku. Netradiční a originální jsou žaluzie bambusové.

Kromě žaluzií je možné pořídit také rolety, které jsou dnes taktéž velice žádané. Vyrábějí se z velice zajímavých materiálů, jako je papír, textil či jiných přírodních materiálů. Nabízejí se v originálních dekorech a nádherně dozdobí váš byt. Okenní rolety vypadají velice pěkně zejména v moderních bytech. Stačí vybrat barvu, materiál a dekor tak, ať se rolety hodí do vašeho interiéru. To není vůbec problém, neboť nabídka okenních rolet je velice pestrá.

Mnoho inspirace najdete na internetových stránkách www.kvalitnizaluzie.cz. Zde jsou k dostání opravdu kvalitní a originální žaluzie, rolety, sítě na hmyz a další stínící technika.

1 komentář

  1. Při výběru byty Brno jsem přemýšlela nad tím, jak vyzdobím svůj budoucí byt. Záclony mě moc neberou, ale ráda mám právě žaluzie. Myslím, že barevné žaluzie doladí celý interiér mého nového bytu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.