Životní­ styl

Pes v domě vyžaduje extra péči

Chovatelé psů a koček kladou důraz na kvalitu krmiva, neboť právě strava se podílí na zdraví a vitálnosti živočicha. Správné živiny v mládí zvířete podporují jeho správný vývoj a naopak ve vyšším věku zajišťují skvělou kondici. Granule pro psy, jež jsou běžně dostupné v supermarketech, obsahují alergeny, barviva a další škodlivé látky. Pakliže vás zajímá, co váš čtyřnohý miláček ve skutečnosti konzumuje, sáhněte po špičkovém krmivu pověstné značky Taste of the Wild.

Složení, které pes potřebuje

pug-698659_1280

Kolébkou značky Taste of the Wild je Amerika a receptura krmiva obsahuje právě tamní regionální suroviny. Významnou složkou ve složení je maso ze zvířat, jako je bizon, srna, kachna, jehně, krůta, křepelka, kuře a losos. Pes je masožravá šelma, která si zaslouží kvalitní masovou složku, nikoliv náhražku a obiloviny. Samozřejmostí je rostlinná složka (batáty, maliny, borůvky a rajčata) bohatá na vitamíny, jež zvyšují imunitu. Krmivo Taste of the Wild pro psy se rozděluje na tři kategorie – pro štěňata, pro dospělé psy a pro starší psy. Každá skupina vyžaduje jiné nutriční hodnoty a poměr živin.

Produktové portfolio americké značky Taste of the Wild zahrnuje vedle špičkových granulí i masové konzervy pro psy. Záleží na každém chovateli, jakou variantu krmiva upřednostní.

Prvotřídní krmivo pro kočky

Americký výrobce krmiv pro zvířata se zaměřuje na psovité i kočkovité šelmy. Stejně jako kvalitu dopřáváte psovi, byste neměli ochuzovat ani kočku. Krmivo Taste of the Wild pro kočky je charakteristické obsahem důležitých vláknin, cenných antioxidantů a minerálů. Výroba probíhá naprosto v souladu s přírodou, a proto krmivo neobsahuje žádné obiloviny.

Investice do kvalitního krmiva se projeví perfektním zdravotním stavem vašeho mazlíčka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.