Stavíme - rekonstruujeme

Nová okna jsou nejen estetická, ale i ekonomická

Nová okna a dveře nejen změní vzhled vašeho domu k lepšímu, ale jsou cestou k větším úsporám a pohodlnějšímu životu. Rozhodli jste se pro okna nebo vchodové dveře z plastu? Pak neudělejte poměrně běžnou chybu, a nešetřete na špatném místě. Levné nekvalitní profily od neznámých výrobců jsou cestou k nespokojenosti. Přece nechcete výměnu brzy opakovat?

Základem jsou bytelné profily

Pokud plastová okna a dveře, tak z kvalitních bytelných profilů. Taková jsou i plastová okna nebo dveře Trutnov. Vyrábějí se výhradě ze špičkových německých profilů REHAU a VEKA, jejichž technologie je u zákazníků osvědčená již mnoho let. Splňuje nároky nejen na výbornou zvukovou a tepelnou izolaci, ale i na bezpečnost. Profily veka a rehau jsou ideální pro řešení hlukového zatížení budov.

facade-828984_1920

Snižte riziko vloupání na minimum

Vloupání do domu nebo bytu se asi bojí každý. Riziko můžete významně snížit díky oknům se správnou geometrií profilu a kvalitním kováním. Zesílené součásti kování lze použít bez dalších úprav. Tato varianta je určitě rozumná, protože nejčastěji dochází k vloupání právě okny nebo balkonovými dveřmi. Věděli jste, že v ČR dochází statisticky ke vloupání každé 3 minuty?

Odborná montáž a seřízení

Firma kdk okna Trutnov provede odbornou montáž, seřízení a spolehnout se můžete jak na záruční, tak i na pozáruční servis. Nechte si namontovat i příslušenství, žaluzie a parapety. Starat se nebudete muset ani o odvoz suti a její likvidaci.

Těšte se z dlouhé životnosti oken a dveří

Plastová okna Trutnov mají velmi dlouhou životnost, kterou ještě podpoříte správnou péčí a údržbou. Těšte se z vašich nových oken řadu let a nemějte zbytečné problémy s jejich používáním! Investovat do kvality se v tomto případě opravdu vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.