Náš tip

Německé odvhlčovače vzduchu Remko

Nečekejte, až vás začne sužovat parné léto, a pořiďte si včas mobilní či stacionární klimatizační přístroje Remko. Klimatizace Remko jsou skvělou volbou pro zajištění příjemného klimatu po celé léto, mají 35 let zkušeností a 20letou tradici dodávek na českém trhu. Pro zákazníky, kteří potřebují klimatizaci, topidlo či odvlhčovač pouze krátkodobě, nabízí výhodný pronájem nejoblíbenějších výrobků Remko. Rovněž se postarají o dodatečné služby jako dopravu, montáž a zprovoznění přístrojů a dodávky paliva.

Zbavte svou domácnost vlhkosti navždy!

Trápí vaši domácnost, spižírnu, garáž či sklad dlouhodobá vlhkost? Domácí odvlhčovače vzduchu vyřeší plesnivé skvrny, které se tvoří v místech, kde dochází ke špatné cirkulaci vzduchu, najdeme ji například na zdi za nábytkem, pod kobercem nebo kolem rámu oken. Její spory se dokážou přenášet dokonce i na oblečení či na potravinách a velmi rychle se množí. I v malém množství jsou zdraví škodlivá a mají za následek alergie, astma i kašel. Žijte ve zdravé domácnosti a vyberte si odvlhčovač, který pohltí nadbytečnou vlhkost. Odvlhčovače koupelnové jsou kompaktní velikosti a vejdou se i do malých prostor ve spižírně.

Profesionální bazénové odvlhčovače dovedou pohltit až 100L/den. Jsou ideální do fitcenter i na krytý bazén. Německé odvlhčovače Remko jsou konstruované pro frekventované použití při velké zatěži. Přitom umožňují zcela bezhlučný a nenápadný provoz, disponují hygrostatem, který automaticky udržuje nastavenou relativní vlhkost vzduchu. Odvlhčovače Remko jsou vhodné pro bazény o ploše až 40 m². Tento druh vysoušečů vlhkého vzduchu je určen k pevnému zabudování do prostoru bazénu (řada SLE), nebo do vedlejší místnosti, kdy je vzduch nasáván a vyfukován skrze zabudované lamely (řada SLN). Bazénové odvlhčovače vybíráme primárně podle velikosti vodní plochy bazénu, dále také podle rozměrů dané místnosti.