Reality

Malešice jsou velmi zajímavým místem pro mladé

Chcete žít v Praze a spojit s ní svou kariérní budoucnost? Založit rodinu v našem největším městě, které nabízí oproti jiným českým lokalitám takřka až netušené možnosti. Investice do nového bytu je také v dnešní době vyhledávaná, a to hned z několika důvodů. V čase totiž hodnota nemovitostí vždy roste a jde o investici na desítky let dopředu. 

Jednou mohou bydlení převzít vaše děti a mít své vlastní zázemí hned na samém začátku. A ruku na srdce, poštěstí se tohle každému? Určitě ne, je to obrovská výhoda a vklad do budoucnosti.

Občanská vybavenost bude na jedničku

Stačí se jenom rozhlédnout, desátá z pražských čtvrtí nabídne vynikající zázemí pro mladé rodiny s dětmi i páry, které budou na založení rodiny ještě pracovat a mají zatím trochu jiné životní priority. Byty v pražských Malešicích jsou sázkou na prověřenou lokalitu, v níž si můžete splnit své dlouholeté sny. Ke koupi už je jen několik málo bytů, celý projekt se blíží do finiše. Je proto nejvyšší čas si promyslet, jak byste chtěli vidět svou budoucnost a kde se vidíte za pět či osm let. 

Výhodou je velmi kvalitní občanská vybavenost, ale i dopravní obslužnost místa. Metro je blízko, doveze vás na něj autobusová linka. Malešice mají za sebou dlouhou historii a dnes také nabídnou vše, co je třeba k modernímu životu. Restaurace a zázemí pro volný čas, stejně jako pestrá síť obchodů jsou plus.

Ideální místo pro rodinný život

Žít někde, kde to opravdu stojí za to? Bližší informace hledejte na stránkách projektu, který je pro fanoušky Prahy zajímavou příležitostí. Lokalita je uprostřed zeleně, takže odpoledním procházkám v klidném prostředí nic nebrání a můžete si je vychutnat ve všední dny, ale i o volných víkendech. Malešický park nebo další atraktivní místa jsou doslova jen pár kroků.