Kávovar JURA
Kuchyně Náš tip Životní­ styl

Kvalitní švýcarské kávovary JURA udělají pod stromečkem radost

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy ještě nemáte nakoupené všechny dárky? Pokud vám došly nápady, my tu pro vás jeden máme. Milovníkům kávy určitě udělají radost švýcarské kávovary JURA, které přinášejí vysokou kvalitu. Jaká je jejich nabídka?

Ze Švýcarska až k nám

Šálek dobré černé kávy je pro spoustu lidí nezbytností, která jim pomáhá přežít náročný den v práci i doma. Zatímco v minulosti se nejčastěji vařila turecká káva, dnes i díky kávovarům je možné vychutnávat espresso, latté nebo cappuccino. Nabídka těchto automatických přístrojů je na současném trhu poměrně pestrá. Pojďme si představit švýcarskou značku JURA, která dobývá české kuchyně.  

Inteligentní kávovary JURA

Kávovar JURA je synonymem pro kvalitní výrobek s dlouhou životností a řadou užitečných funkcí, jako jsou automatické čištění systému rozvodu mléka, smart filtr, barevný displej. I díky tomu švýcarská značka patří mezi nejvýznamnější výrobce automatických kávovarů na světě. Milovníci voňavého černého moku ocení povedený design, který bude na kuchyňské lince dominantou. Používané technologie získaly již mnohá ocenění, takže švýcarský kávovar je zárukou, že zákazník dostane produkt, na něhož se bude moct spolehnout.

Jednoduché ovládání, perfektní výsledek

Ať je to kávovar JURA E8 na přípravu 17 druhů káv nebo JURA ENA 8 na 10 variací káv, vzhled obou výrobků zaujme na první pohled. Aby skvěle pasovaly do každé kuchyně, jsou vyráběné v bílém i černém provedení. Samy si kávu namelou pomocí vestavěného mlýnku. Na ovládání slouží jedno jediné tlačítko. Není divu, že tyto kávovary sbírají i dobré hodnocení v rámci časopisu dTest. Pro mnohé nerozhodné nakupující to může být signálem pro to, aby se nad touto značkou zamysleli a po zvážení všech pro a proti si ji domů pořídili.