Z garáže

Kam schovat zimní pneumatiky?

Určitě i vy, stejně jako i mnozí další majitelé motorových miláčků řešíte, kam bychom mohli dát zimní pneumatiky, které jsou potřeba přeci jen v chladnějším období. Obdobná situace prakticky nastává i v případě, kdy se ochladí a my potřebujeme uschovat letní pneumatiky, takže je určitě dobré si vytvořit místo, které by nám mohlo být ku pomoci. Jednoznačně je tedy nutné přemýšlet tak, abychom nezabrali prostor, který jinak budeme potřebovat během celého roku. Pneumatiky jsou objemnější, takže je důležité s tímto faktem počítat.

Ideálním místem se jistě jeví garáž, kam bychom nepotřebné pneumatiky mohli uschovat na celou dobu, kdy je nebudeme potřebovat, ale na druhou stranu asi jen těžko všichni máme k dispozici tolik potřebný prostor v podobě garáže. Takže je dobré hledat i další možnosti, které však nemusejí být vždy ideální. Určitě bychom mohli vyzkoušet sklep, kde se dá uložit všelicos. Koupíme-li si pneumatiky levně, určitě se nemusíme bát toho, že nám je někdo ukradne. Přeci jen sklepy jsou tak trochu riskem, takže lze jít ještě dále.

Mnozí z nás nemají tolik prostorné sklepy, aby si mohli dovolit je zaplácat pneumatikami, z čehož jednoznačně vyplývá, že další možností je pak již jedině balkon. Zde se mohou pneumatiky uschovat vcelku na dlouhou dobu. Máte-li o něco větší balkonový prostor nebo dokonce terasu, nebojte se a rovnou toho využijte, byla by škoda nechávat pneumatiky volně dostupné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.