nábytek z masivu
Bydlení­ je hra Kuchyně

Jídelní stoly z masivu vyniknou v každém interiéru

Ani ty nejmodernější stavby se nevzdávají doplňků ze dřeva, které vždy vytvoří příjemnou atmosféru v interiéru. Nábytek z masivu patří dlouho k nejpoužívanějšímu, protože nabízí hned několik předností.

Dřevo stále neztrácí své kouzlo

Se dřevěnými produkty se často setkáte nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Kdo by si dovedl představit posezení venku bez lavic, stolů, židlí a doplňků v přírodním provedení? Pokud si vezmete jídelní stůl masiv nebo jiný kousek nábytku, oceníte mnohé přednosti. Zejména se jedná o dobrou odolnost a výdrž po dlouhé roky, když nezapomenete na správnou péči a údržbu. Udržování však není nijak složité, konkrétně masivní jídelní stůl postačí občas přetřít speciálním voskem, olejem nebo nastříkat sprejem na dřevo. Nechybí ani skvělé antistatické schopnosti, tedy odpuzování prachu.

Designové vybavení do vaší kuchyně

V kuchyni nenajdete jen místo pro přípravu pokrmů, ale součástí bývá i jídelní kout. Ten by měl vypadat, co nejlépe, protože zde se schází rodina nejen na snídani, obědy a večeře, ale zvou sem i přátelé na posezení při kávě nebo čaji. Designově nápadité a zároveň praktické jídelní stoly z masivu vám budou vyhovovat svou stabilitou a odolností proti poškození. V jednoduchosti je krása, proto objevíte i vzhledově přitažlivé kombinace kovu s masivem, kdy vrchní deska bude dřevěná a nohy v novém stylovém uspořádání. Jídelní stůl z masivu si lze vybrat v atraktivních barevných odstínech, kam patří provedení hedvábně šedé, akátové, ořechové, bílé, koňakové, mahagonové, ebenové, třešňové, šedě granitové a mnohé další. Při výrobě na zakázku je výhodné, že lze měnit jednotlivé rozměry, takže získáte vybraný styl stolu přesně do určeného místa. Nelze přistupovat k žádným příliš ozdobným detailům, protože samotné dřevo obsahuje výraznou strukturu, která má vždy svou originalitu.