Kuchyně

Jednoduché pečení domácího chleba

Ochutnávka domácího chleba vás určitě nenechá chladnými a budete se také snažit dosáhnout upečeného úspěchu. Jenže, ne každý zvládne vše napoprvé, když si nesežene kvalitní pekárnu na domácí chléb, aby celý proces proběhl bez zádrhelů. 

Rychle upečený chleba

Žádný učený z nebe nespadl, ale inteligentní člověk ví, kde sehnat správnou pomoc. Během pandemie mnoho lidí trávilo dost času doma a závěr byl jediný – vlastní chléb má výbornou chuť. Domácí pečení chleba je díky pekárně velmi zábavné, protože si lze vybírat z několika přednastavených pečicích programů. Nastavíte si také barvu kůrky. Systém horkovzdušného pečení se postará o dokonalé propečení a jistě se vám zalíbí funkce rychlého pečení, aby bylo brzy hotovo. Kdo preferuje zdravější stravování, vrhne se na bezlepkové pečení, k němuž postačí pořízení hotových směsí bez lepku. Pochopitelně si můžete snadno upravit klasické recepty a vyměnit ingredience za ty bez obsahu lepku. Často se používají rýžové, mandlové a kokosové mouky. U pekárny si vyberete příslušný program a jen čekáte, než se dostaví konec nastaveného času. 

Robot jako pravá ruka kuchaře

Dnes si do kuchyně můžete pořídit takové pomocníky, že se pro vás vaření a pečení stane skutečnou zábavnou činností. Pokud vám nestačí pouze domácí pekárna, pořiďte si všestranného robota, který veškeré nepříjemné práce zvládne za vás a ušetří vám spoustu času a sil. Moderní kuchyňský robot obsahuje několik přednastavených programů, které zaručí perfektní výsledky vašeho vaření a pečení. Výkonný robot umí současně míchat a vařit. Díky technologii indukčního vaření se regulují teploty podle potřeby. Dotyková obrazovka umožní zvolení různých doplňků, například vážit bude přímo do připojeného mixéru nebo odšťavňovače. Zvládnete vše nasekat, nakrájet, promíchat, našlehat. Snadno zvládnete i takové recepty, o kterých se vám jen zdálo a připadaly vám nad vaše síly a schopnosti.