Rustikální kuchyně na míru
Kuchyně

Hurá pro novou kuchyň!

Nová kuchyň s veškerým vybavením a nejnovějšími vychytávkami pro vaření i stolování je snem každé hospodyňky. Ať už trávíte v kuchyni svůj volný čas, nebo jen společně usedáte ke stolu, zasloužíte si tento prostor vybavit tím nejlepším nábytkem, jež odpovídá celkovému stylu domácnosti a pasuje k ostatním pokojům designem, barvami i použitým materiálem.

Proč říct ne sektorovému nábytku

Jedno nelze sektorovému nábytku do kuchyně upřít. Je to cena. U kuchyně na míru nemůžete počítat pouze pár tisíc za celou linku. Výsledek je ovšem mnohonásobně odlišný. Rekonstrukce kuchyně vám umožní využít každý prostor v dané místnosti a to třeba i pod okny nebo blízko topení. To běžně se sektorovými skříňkami nejde. Výroba kuchyňských linek se pak dělí na tři hlavní designové odvětví. Vybrat si totiž můžete moderní kuchyně na míru, jež disponují vysokým leskem a využitím nejmodernějších materiálů a často jsou opatřeny pracovními ostrůvky či napojením kuchyňské linky na jídelní část. Moderní, stylové kuchyně volí většina zákazníků. Jsou totiž sázkou na jistotu, protože zůstávají trendy i několik desítek let. Pak jsou tady ale velmi populární a klasické kuchyně na míru, jež se skvěle hodí do panelákových prostor. I tady budete překvapeni vysokou kvalitou zpracování a možností kombinovat materiály a doplňky. U kuchyňské linky na míru pak mohou zákazníci z Ostravy, Havířova a blízkého okolí očekávat též praktický 3D návrh zdarma při realizaci kuchyně. Získají tak představu o výsledné podobě kuchyně.

Rustikální kuchyně jsou úchvatné a originální

I když po nich sáhne asi jen deset procent zákazníků, mají své kouzlo a jedinečnost. Rustikální kuchyně na míru pracují především s masivním dřevem a skvěle se hodí nejen do rodinných domů, ale též na chalupy a všude tam, kde zákazníci obdivují venkovský styl. Selské provedení využívá přírodní materiály, keramické obklady či dřezy a samozřejmě kohoutkové baterie, jež dodávají celé kuchyni nádech starobylého příbytku.