Náš tip

Dřevěná podlaha – kus přírody u vás doma

Jestliže právě vybíráte podlahovou krytinu do prostor, kde trávíte nejvíce času, určitě zvažte i variantu dřevěné podlahy. Dřevěná plovoucí podlaha působí velmi vkusným dojmem a dokáže dotvořit nadčasový vzhled bydlení. Navíc jde o ekologickou variantu příjemnou pro bosou chůzi i autentičnost.

V nabídce naleznete dřevěné podlahy v prakticky všech dekorech dřeva. Jeho jedinečnost se odráží v každém kousku a struktuře dřeva. Žádný kus není stejný.  Zdravotní nezávadnost doplňuje vysoká odolnost a samozřejmě též masivní prkna, jež jsou ideální do namáhaných prostor. Chcete-li se přesvědčit, že jste vybrali dokonalý dekor, nabízí se možnost navštívit jeden ze šesti showroomů, kde se utvrdíte v kvalitě, pevnosti, struktuře i barevnosti.

Rozsáhlý výběr kolekcí i materiálového zpracování

Velké oblibě se těší kolekce the family. Jedná se o třívrstvou dřevěnou podlahu vhodnou pro podlahové vytápění, dětské i obývací pokoje. Nevyužijete je sice do koupelen a venkovních prostor, zajímavý výběr dubových dekorů vám učaruje. Přírodní hřejivý tón dřeva se hodí do moderních interiérů i tradiční klasiky. Dřevo dokáže oživit každý styl bydlení od Provence, moderního minimalismu či rustikálního masivu. Vícevrstvé dřevěné podlahy Esco jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit kvalitní dubový masiv. Specialista na podlahy vám nabízí k použití atraktivní kreativní online vizuální program a poradenství, kde najdete užitečné tipy pro správnou pokládku plovoucí podlahy či jak izolovat podlahové krytiny.

Všechny materiály pod jednou střechou

Zkušení odborníci na podlahovou pokládku vám nabízí kromě masivních prken i další varianty. Velké oblibě se v posledních letech těší vinylové podlahy garantující dlouhou životnost a snadnou údržbu. Vedle toho jsou k dostání též levné rolové PVC s různými tloušťkami a pokud hledáte něco i do exteriéru, nabízí se třeba venkovní terasová prkna s barevnou stálostí a odolností vůči povětrnostním vlivům. Nechybí samozřejmě i klasika – koberce, korkové podlahy nebo přírodní linoleum. Nechejte si poradit a vyberte si pro svůj domov to nejlepší!