Náš tip Životní­ styl

Dárek pro ni versus dárek pro něj… A co takhle dárek pro oba?

Vybíráte vánoční dárek pro partnerku nebo pro partnera, a ačkoli je do Vánoc ještě relativně daleko, začínáte být s rozumem v koncích? Zkuste si pročíst naše tipy, čím byste mohli udělat radost jemu, nebo jí. Na konci článku vám prozradíme, že špatnou alternativou není ani dárek společný, tedy něco, co udělá radost oběma. Nejen, že jím zabijete dvě mouchy jednou ranou, co se výběru týče, ale vyplatí se i finančně – koupíte si pod stromeček zkrátka to, co potřebujete a z běžného rozpočtu si to „jen tak“ nemůžete dovolit. Nezapomeňte na osvědčenou hlášku, že láska prochází žaludkem. Proč by tedy dárek nemohl být kvalitním kuchyňským doplňkem, když už tam trávíte tolik času?

Pro dlouhé chvíle v posteli

Většina dámských časopisů tvrdí, že by měli muži ženám vybírat dárky co nejvíce netradiční. Přehnaná kreativita a následný šok způsobený darováním něčeho luxusního, leč vyloženě nepraktického, ale nebývá vždycky takové terno, jak by se na začátku mohlo zdát. Jak by se vám líbilo spojit luxus s požitkem z něčeho tak obyčejného, jako je spánek? Díky širokému sortimentu to nebude problém. Skvělou investicí do praktického dárku jsou nové matrace, s nimiž si užijete zdravý spánek bez otravného vrzání roštu či proležených částí staré matrace.

Vkusným dárkem může být třeba moderní a vysoce rafinovaný odpadkový koš, který nemá každý, a také nepočítejte, že by stál pár korun. Ovšem udělá nejen službu, zároveň bude krásným doplňkem a ozdobou vybraného prostoru.

Ještě větším překvapením bývá pro některé zjištění, že jejich dáma přímo preferuje dárky praktické. Je-li řeč o dominantním dárku s obrovskou červenou mašlí, jednoznačně vedou elektrospotřebiče. Jak se ale ženy nechaly slyšet, většinu z nich neurazí ani užitečné kuchyňské doplňky – naopak – ctí myšlenku, že i kuchyně se musí zvelebovat. A co byste měly vy, milující ženy, darovat vašim partnerům na oplátku?

Co pánové ocení

Nezapomeňte na to základní – muži jsou hraví a soutěživí. A k vašemu velkému štěstí je toto ta nejlepší kombinace. Skvěle se pak nabízí obdarovat je čímkoliv, co ocení při svém oblíbeném sportu, případně na poli budování, například v dílně. Vězte, že pokud manželovi věnujete nové dílenské vybavení, splní vám rázem veškeré vaše domácí vysněné projekty – a rád. Inspirace na vás čeká například na www.labbro.cz. A aby to nebylo jenom o práci – určitě nic nezkazíte, když k takovému praktickému dárku připojíte i láhev kvalitního rumu, případně ochutnávku piv z minipivovaru. A pokud vás přeci jen nadchla myšlenka, že byste s partnerem mohli letos pod stromečkem rozbalit společný dárek, záleží na tom, co právě potřebujete. Můžete se projevit jako ryzí praktici a pořídit si například ledničku, případně jako praktičtí romantici, u kterých vyhrává společná dovolená, výběr manželské postele anebo investice do kvalitní matrace.