pasivní rodinné domy u Prahy
Reality

Chcete žít úsporně a komfortně? Staví se nové pasivní rodinné domy u Prahy

Pokud se poohlížíte po bydlení v rodinném domě nedaleko Prahy, máme pro vás jeden tip. Zelený Zlonín je jedním z developerských projektů, který přináší příjemné a ekologické bydlení. Zajímáte se o pasivní rodinné domy u Prahy? Podívejte se s námi blíže na možnosti, které se vám nabízí v oblasti moderního bydlení.

Pasivní rodinné domy Zelený Zlonín

V přípravě je výstavba celkem 100 pasivních domů ve vzdálenosti přibližně 7 kilometrů severozápadně od Prahy. Tyto domy, které by tu měly stát v průběhu 3 let, mají jednu velkou výhodu, a tou je úspora energie. Ta činí až 90 % oproti běžným stavbám. Vícenáklady na stavbu se přitom pohybují jen kolem 5 – 15 %. Domy jsou postaveny unikátní technologií, s kterou jde ruku v ruce i přitažlivý architektonický design.

Bydlení v pasivním domě je určeno pro ty, kteří myslí ekonomicky, ekologicky a zároveň požadují vyšší komfort života, se kterým je spojena inteligentní domácnost. Co všechno takový dům nabídne?

Život v komfortu a s dobrým svědomím

Domy, které staví Zelený Zlonín, splňují podmínky, díky nimž může první vlastník nemovitosti žádat o finanční podporu Nová zelená úsporám ve výši 450 000 Kč.

V pasivním domě budete mít stálý přívod čerstvého vzduchu díky inteligentní vzduchotechnice s rekuperací. Budete žít v antialergenním prostředí a příjemné teploty budou uvnitř domu zaručeny v zimě i v létě. Doménou společnosti Zelený Zlonín je již mnoho let stavba rodinných domů na klíč. Pasivní dvojdomek nebo solitér u Zlonína koupíte kompletně stavebně vybavený, a to včetně inteligentního ovládání domácnosti.

Více o lokalitě

Obec Zlonín, u kterého se projekt staví, leží za Prahou směrem na Mělník. Do obce jezdí autobus z Prahy, Ládví. Je tu vlaková zastávka pro spojení s Mělníkem, Mladou Boleslaví nebo Prahou, Masarykovým nádražím. Ve Zloníně je mateřská škola a restaurace. Základní škola je v nedalekých Líbeznicích.